Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Şanlıurfa Baskı Beton

Dünya genelinde ve ülkemizde son yılların en popüler zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulamaları birçok özelliği bakımından tercih edilmektedir. Şanlıurfa baskı beton olarak yıllardan beri bu alanda vatandaşlarımıza dünya standartlarında hizmet sunmaktayız. Zemin kaplama sistemleri içerisinde en başarılılarından bir tanesi olan baskı beton uygulamaları, birçok üstün özelliği sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle de kısa sürede tamamlanması, çok uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve estetik bir görünüme sahip olması çok tercih edilme sebepleridir.

Ülkemizde özellikle kısa sürede tamamlanması özelliğinden dolayı uygulamanın çok kolay olduğu gibi bir algı oluşmaktadır. Oysa kesinlikle öyle olmayıp, tamamen profesyonellik ve deneyim isteyen bir uygulamadır. Kendi içinde birçok aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamalarının her bir aşaması ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Şanlıurfa baskı beton firması olarak vatandaşlarımızı amatör gruplara karşı her zaman uyarıyoruz. Çünkü aşamalardan herhangi birinde yapılacak bir hata bütün baskı beton uygulamanızın heba olmasına sebebiyet verebilmektedir.

Şanlıurfa Baskı Beton

Şanlıurfa Baskı Beton

Bu yüzden kesinlikle tanımadığınız kişi ya da kişilere baskı beton uygulaması yaptırmayınız. Yılların birikimine sahip firmamız bütün uygulamalarını vatandaşlarımıza garantili olarak yapmaktadır. Çünkü biz her biri alanında uzman ekibimize ve kullandığımız malzemenin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz. Çalışanlarımız yıllardan beri sigortalı olarak bizimle çalışmakta olup, tamamı tecrübeli ve dürüst kişilerdir. Her birisi işini severek ve ciddiye alarak yapmaktadır. Bu yüzden bütün vatandaşlarımıza gönül rahatlığı ile garantili olarak hizmet verebilmekteyiz.

Şanlıurfa baskı beton firmamız ile iş yapmak için doğrudan adresimize gelebilir ya da web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizin herhangi birisi ile bizlere ulaşabilirsiniz. Uygulandığı alanlara ayrı bir hava ve çok hoş estetik görünümler kazandıran baskı beton zemin kaplama sistemlerimiz ile sizde tanışın. Çok uzun ömürlü ve ekonomik olan bu sistem sayesinde ikide bir zemin kaplatmaktan ve daha çok para vermekten kurtulacaksınız. Kesinlikle yapmış olduğumuz uygulamaları görenler hayranlıkla bir kez daha dönüp bakmaktadır.

Şanlıurfa Baskı Beton Uygulaması Sağlam Mıdır?

Baskı beton uygulamasının ekonomik olması sanki sağlam değilmiş gibi bir hava oluşturmaktadır. Oysa yaptırabileceğiniz belki de en sağlam zemin kaplama sistemlerinden bir tanesi baskı beton uygulaması olmaktadır. Firma olarak tamamı profesyonel ve alanında en iyi elemanlarla çalışıyor ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu yüzden Şanlıurfa baskı beton sağlam mı sorusunu soranlara gönül rahatlığı ile ömürlük bir uygulama diyebilmekteyiz. Sadece beton kalitesi ile ön plana çıkmayıp aynı zamanda renk canlılığı ile de oldukça revaçta olan uygulamalardır.

Kesinlikle uzun yıllar geçmesine rağmen renk canlılığından taviz vermemektedir. Yıkadığınız zaman yine ilk günkü canlılığını muhafaza ettiğini rahatlıkla göreceksiniz. Baskı beton uygulamalarını dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalardan yapan en önemli özelliklerinden bir tanesi de sağlamlığı olmaktadır.

Baskı Beton Renk Seçimi

Zemin kaplama sistemi baskı betonun en önemli noktalarından bir tanesi de mekana uygun doğru renk seçimi yapılması olmaktadır. Yapacağınız doğru renk ile seyrine doyumsuz alanlar oluşturabilirsiniz. Şanlıurfa baskı beton renk seçimi noktasında firmamız yılların deneyimine ve birikimine sahip olmaktadır. Bu tecrübe neticesinde müşterilerimizin çok daha rahat bir şekilde renk seçimlerini yapabilmesi için renk kartelası oluşturduk ve müşterilerimizin hizmetine sunduk. Bu sayede mekanlarınız için en doğru renk seçimlerini çok daha kolay bir şekilde yapabilmektesiniz.

Şanlıurfa Desenli Zemin Kaplama Firması

Şanlıurfa Desenli Zemin Kaplama Firması

Üstelik renk seçimi noktasında asla tek renkle sınırlı kalmak zorunda da değilsiniz. Mekanlarınız için uygun olan birden fazla renkle değişik kombinelerde oluşturabilirsiniz. Her biri işinde uzman ekibimiz bütün renkleri profesyonel bir şekilde zemine uygulamaktadır. Eğer renk için karar vermekte zorlanırsanız bu alanda uzman arkadaşlarımızda yine sizlere yardımcı olacaktır. Şanlıurfa baskı beton ekibimizin en çok uyguladığı renkler genel olarak bej rengi, açık ve koyu mavi, beton grisi ile tuğla kırmızısı olmaktadır.

Şanlıurfa Baskı Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarında renk seçimi kadar en az desen seçimi de önemli olmaktadır. Çünkü mekanlarınızı rengi kadar seçeceğiniz desenler de ön plana çıkarmaktadır. Bu noktada müşterilerimize yüzlerce farklı desen seçeneği sunuyoruz. Kesinlikle mekanlarınız için en uygun deseni firmamızda bulacaksınız. Böylece eşsiz desenlerle bezenmiş ömürlük zeminlere sahip olacaksınız.

Şanlıurfa Desenli Beton Uygulama Alanları

Uygulama alanı noktasında baskı beton uygulamaları çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Bu noktada biz müşterilerimize siz hayal edin biz yapalım diyoruz. Çünkü kullandığımız malzeme kalitesi ve elemanlarımızın tecrübesi ile hemen her mekana rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Şanlıurfa baskı beton uygulama alanları arasında özellikle dairelerinizdeki mutfak, banyo, tuvalet, teras, balkon ve koridor gibi alanlar yer almaktadır.

Yine yazlıklarınızda bulunan garaj içi ve önleri, teraslar, merdiven önleri, yürüyüş yolları, havuzlar ve bahçe duvarları uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Ancak bizi biz yapan ve bütün çevremize tanıtan uygulama alanlarımız kamusal alanlar olmaktadır. Görenlerin hayranlıkla bir kez daha baktığı bu alanlardaki uygulamalarımız bizim işçiliğimizi ve profesyonelliğimizi ortaya koymaktadır. Hastaneler, okullar, belediye binaları, AVM’ler, parklar, kaldırımlar ve süs havuzları en çok uygulama yaptığımız kamusal alanlar arasında olmaktadır.

Şanlıurfa Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Şanlıurfa baskı beton uygulamaları çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Her bir aşama ayrı bir uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti ve mükemmel işçilik anlayışıyla hareket etmekteyiz. Bu sebeple bütün müşterilerimizle iş anlaşması yaparken yapılacak her detayın ve maliyetle birlikte ödeme planının yer aldığı bir sözleşme imzalamaktayız. Böylece hiçbir şekilde müşterilerimize eksik, hatalı ya da anlaşma dışı bir teslimat yapmıyoruz. Şimdi baskı beton uygulamalarının aşamalarından bahsedelim.

Baskı beton uygulamalarının ilk ve en önemli aşamalarından bir tanesi zemin etüdü olmaktadır. İyi bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Zeminde istenmeyen türden olan taş, kaya, çakıl, ot, çalı gibi nesneler arındırılmaktadır.
Şanlıurfa baskı beton saha çalışanlarımız zemin etüdünün tamamlanmasının ardından formların ayarlanması ve yerleştirilmesi aşamasına geçmektedir. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi için oldukça önemli olmaktadır.
Üçüncü aşama ise bir diğer önemli aşama olmaktadır. Bu aşamada baskı beton harcı hazırlanarak zemine dökülme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Beton dökülürken elemanlarımız bir yandan betonun bütün yüzeye eşit dağılımına ve hiç boşluk kalmamasına oldukça önem göstermektedir. Yine yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da oldukça önemlidir.
Sırada şaplama olarak da bilinen yüzdürme aşaması bulunmaktadır. Bu aşamada amaç tamamen pürüzsüz ve düzgün bir yüzey elde etmek olmaktadır.
Şaplama aşamasının ardından müşterilerimiz tarafından seçilen renk ve desenlerin uygulanması yer almaktadır. Şanlıurfa baskı beton çalışanlarımız bütün bu aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.
Son olarak zemine bitirme aşaması uygulanır ve ardından özel içeriğe sahip olan kür karışımı uygulanır. Bu karışım sayesinde zemin yüzeyi tamamen sızdırmaz bir yapıya kavuşmuş olur. Artık baskı beton uygulaması hemen her tür olumsuz hava koşullarına ve kimyasallara karşı maksimum dirençli bir yapıya kavuşmuş olmaktadır. Ayrıca kürleme ile beton yüzeyindeki gözle görülemeyen bütün çatlaklarda kapatılmış olmaktadır.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: