Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Sakarya Baskı Beton

Her tür iç ve dış ortam için doğal ve tarihsel taşların eşsiz ve erişilmez görüntüsünü sunan bir dekoratif zemin kaplama teknolojisidir. Baskı beton olarak bilinmekte olan uygulama 1945 `li senelerde Amerika’da desenli tuğla imalatından yola çıkarak ve zamanın verdiği değişim ile birlikte teknolojinin ilerlemesiyle bugünkü Sakarya baskı beton haline gelmiştir. Baskı Beton tüm yaşam alanları için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Baskı beton için söylenecek en önemli şey, tek tek döşenmiş olarak göze çarpmakta olan görüntüsü, desen baskılı beton yönteminin kullanılmış olmasıdır.

Sakarya Baskı beton uygulamasının kullanıldığı alanlar;

Günlük hayat içerisinde zemin adına çalışma yapılması gereken birçok yerde bu uygulamanın kullanılması mümkündür. Zemin kaplama seçenekleri arasında son derece kullanışlı ve pratik olması sebebiyle kullanılmaktadır. Aynı zamanda Sakarya baskı beton uygulaması oldukça hesaplı olarak kullanılabilmektedir.

Sakarya Baskı beton uygulamasının avantajları;

Baskı beton uygulamasının kullanımı ile ilgili birçok fayda sayılabilmektedir. Bunların başında ekonomik anlamda bu uygulamanın son derece uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra baskı beton uygulamalarının gaydaları arasında oldukça uzun seneler kullanılabilir olması da yer almaktadır.

Sakarya Baskı Beton

Sakarya Baskı Beton

Su birikmemesi maksadı ile kullanımı neticesinde oldukça iyi dönüşler olmaktadır. bunun yanı sıra Yüzey üzerinde iz bırakmaması sebepleri ile de kullanılabilmektedir. Kaygan olmaması da diğer zemin kaplama seçeneklerinden daha iyi bir başka özelliğidir. Baskı beton olarak birçok farklı renk de bulunmaktadır. Müşterilerin istedikleri rengi kullanmaları ile birlikte istedikleri şekilde bir zemin elde etme fırsatı bulunmaktadır.

Sakarya Baskı Beton Uygulama

Baskı betonun uygulaması noktasında her hangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Baskı betonun en önemli özelliği diğer zemin kaplama yöntemlerine göre daha kısa süreli bir şekilde yapılabilmesidir. Bu sebeple de tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Renkli Yüzey Sertleştirici (CSH) : Tamponlanan ve malası yapılan betonun, su kanaması bitene kadar beklenir. Yüzeye serpilen renkte CSH serpilir, m2 ve mala çekilerek düzgün yüzey elde edilir. Hava şartlarına bağlı olarak bir süre beklenir.

Model Baskısı:

Betonun istenen plastikliği kazanmasından sonra yüzeye kalıp ayırıcı ve Antik Etki Tozu serpilerek seçilen desendeki plastik kalıp setleri ile baskılanır.

Yıkama Ve Yüzey İşlemleri

En son olarak yapılmakta olan işleme denilmektedir. Bu aşamanın da yapılması ile birlikte baskı betonun kurumu safhasına geçilmektedir. Basamaklardan her hangi birisinin atlanması ile birlikte olumsuz neticelerin alınması mümkündür. Bu sebeple baskı beton faaliyetlerinde adımların düzgün takip edilmesi ve her hangi bir sorun yaşanmaması adına iyi bir ekiple çalışılması ve işçiliğin son derece hassas yapılması önerilmektedir.

SAKARYA BASKI BETON UYGULAMA ALANLAR

Baskı beton çevrenize baktığınızda görebildiğiniz tüm alanlar için uygulanabilecek bir çeşit zemin kaplama sistemidir. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi sadece dış alanlar değil iç alanlar içinde her zaman kullanışlı bir yapısı vardır. Baskı betonun kullanıldığı alanlar:

DIŞ YAŞAM ALANLARI
Park ve bahçeler de kullanılmaktadır.
Trafik ve yürüyüş alanları de kullanılmaktadır.
Marina ve rıhtımlar de kullanılmaktadır.
Kaldırımlar de kullanılmaktadır.
Bahçe yolları de kullanılmaktadır.
Meydanlar de kullanılmaktadır.
Akaryakıt istasyonları de kullanılmaktadır.
Alışveriş ve iş merkezleri de kullanılmaktadır.
Turistik tesisler de kullanılmaktadır.
İÇ YAŞAM ALANLARI
Müstakil ev de kullanılmaktadır.
Bina ve mağaza de kullanılmaktadır.
Teraslar de kullanılmaktadır.
İç yaşam alanları de kullanılmaktadır.
Yukarı da saymış olduklarım haricinde de kullanılabilecek çok fazla alan mevcut. Sadece bunlarla kalmıyor aynı zaman da garaj girişleri ve içleri, endüstriyel yapıların çevreleri ve girişleri ve daha birçok alan mevcut. Sakarya baskı beton güvenli olmakla beraber kaliteli ve kullanışlıdır.

Sakarya Baskı Beton Fiyatları

Sakarya baskı beton fiyatları değişkenlik göstermekte lan bir husustur. Yapılacak olan alana bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca kullanılacak malzemelere göre de farklılık göstermektedir. Uygulamanın yapılmasına aracılık etmekte olan firmalarında fiyat noktasında farklılıkları bulunmaktadır. Firmalar bazı durumlarda ekstra kampanyalar yapabilmektedir. İşçilik kalitesi de fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer faktördür. Her ne kadar da malzemeler en iyi bir şekilde kullanılacak olsa da yapan kişinin özverisi son derece önemli bir husustur.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: