Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Konya Baskı Beton

Günümüzün en popüler zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulaması dünya genelinde de en beğenilen sistemlerden olmaktadır. Konya baskı beton uygulamaları uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve şık bir görünüme sahip olması en çok tercih edilme nedenleri arasında olmaktadır. Uygulandığı bütün mekânlara ayrı bir hava katan baskı beton uygulamaları zemin kaplama sistemleri arasında benzersiz bir yapıda olmaktadır. Birçok özelliği sebebiyle tercih edilen bu uygulama ile sizde ömürlük zemin kaplama sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Kısa sürede tamamlanabilen bir uygulama olması da bir diğer avantajı olmaktadır. Bu sayede mekânlarınızı çok kısa bir süre içerisinde yeniden kullanabilmektesiniz. Kısa sürede yapılması cümlemiz kesinlikle kolay ve herkes tarafından uygulanabilir şeklinde algılanmasın. Birçok farklı aşamalardan meydana gelen Konya baskı beton tamamen profesyonellik gerektirmektedir. Aksi halde yaptırmak istediğiniz uygulamalar neticesinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Firmamız çalışanlarının tamamı alanında uzman olup her biri uzun yıllardan beri sigortalı olarak bizimle çalışmaktadır.

Konya Baskı Beton

Konya Baskı Beton

Yıların birikimine sahip çalışanlarımıza ve kullandığımız malzemenin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz. Bu sebeple bütün vatandaşlarımıza garantili olarak baskı beton uygulama hizmeti sağlamaktayız. %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel işçilik anlayışı ile çalışan firmamız sizlere birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Bölgemizde en çok tercih edilen firma konumunda olmamızı vatandaşlarımıza sunmuş olduğumuz birinci sınıf hizmete borçluyuz. En kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığımız baskı beton uygulamaları ile ortaya çok şık görünümlerde eserler çıkartıyoruz.
Kesinlikle baskı beton uygulamasını bu işten anlamayan kişilere yaptırmayınız. Çünkü her bir adımı ayrı bir uzmanlık gerektiren baskı beton ehil ellerde yapılmadığında sizlere büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Konya baskı beton olarak bu durumu çok önemsiyor ve vatandaşlarımızı her daim amatör gruplara karşı uyarıyoruz. Sizlere alanında en iyisi olan profesyonel bir ekiple dünya standartları kalitesinde işçilik sağlıyoruz. Firmamızla doğrudan ya da web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden herhangi birisiyle iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizlerde mekânlarınızda seyrine doyumsuz alanlar oluşturabilirsiniz.

Konya Baskı Beton Uygulamaları Sağlam Mıdır?

Zemin kaplama sistemleri arasında açık ara önde olan baskı beton uygulamalarının birçok tercih edilme sebebi bulunmaktadır. Ancak bu özelliklerinden birkaç tanesi var ki insanlar en çokta öne çıkan bu özelliklerinden dolayı tercih etmektedir. Yazımızın ilk başında da belirtmiş olduğumuz bu birkaç özellikten bir tanesi de bu uygulamaların sağlamlığı olmaktadır. Konya baskı beton sağlam mı diye soran birçok vatandaşımıza gönül rahatlığı ile piyasada bulunan en sağlam zemin kaplama sistemlerinden diyebiliyoruz.

Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve profesyonel işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Profesyonel bir şekilde yapılan baskı beton uygulamaları ömürlük olup, asla kolay kolay bozulmamaktadır. Hatta bırakın bozulmayı renk canlılığından dahi kolay kolay taviz vermemektedir. Belirli aralıklarla her temizlemenizde zemininiz adeta yeni yapılmış gibi ilk günkü canlılığına kavuşmaktadır.

Baskı Beton Renk Seçimi

Zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton için renk seçimi olmazsa olmazlardandır. Çünkü doğru renk seçimi ile çevresiyle uyumlu ve eşsiz güzellikte zeminler oluşturabilmektesiniz. Bakanların hayranlıkla dönüp bir daha bakacağı zeminlerde en önemli püf noktalardan bir tanesi de uygun renk seçimi olmaktadır. Konya baskı beton renk seçimi noktasında müşterilerine çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yılların bilgi ve birikimine sahip firmamız siz değerli müşterilerimiz için renk kartelası hazırlamış bulunmaktadır. Bu sayede bütün renkleri bir arada görebilecek ve çok daha kolay seçebileceksiniz.

Yine de karar vermekte zorlanırsanız, bu alanda uzman görevli arkadaşlarımızdan yardım alabilmektesiniz. Zeminleriniz için tek renk seçeceksiniz diye bir kaide de bulunmamaktadır. Eğer çok iyi bir kombine oluşturursanız birden fazla renk seçimi de yapabilirsiniz. Böylece ortaya çok daha şık ve zarif eserler çıkabilir. Bu sebeple yapacağınız doğru renk seçimi oldukça önemli olmaktadır. Konya baskı beton ekibimiz özellikle son zamanlarda yaptığımız uygulamalarda en çok tuğla kırmızısı, bej rengi, açık mavi, koyu mavi ve beton grisi renklerini ağırlıklı olarak kullanmaktadır.

Konya Baskı Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarında en az renk seçimi kadar desen seçimi de önemli olmaktadır. Seçeceğiniz doğru desen tercihi ile mekânlarınız çok şık görünecektir. Yılların birikimi ve deneyimine sahip bir firma olarak yüzlerce farklı desene sahip bulunmaktayız. Bu sayede uygulama alanlarınız için hiç zorlanmadan desen seçimi yapabileceksiniz. Yapacağınız doğru desen tercihi hem mekânla hem de çevreyle mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Bu sayede estetik açıdan mükemmel görünümler ortaya çıkacaktır. Eğer desen seçimi noktasında kararsız kalacak olursanız, çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Konya Baskı Beton Uygulama Alanları

Zemin kaplama sistemlerinden olan Konya baskı beton sizlere uygulama alanı noktasında oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bunu daha net olarak şöyle ifade edebiliriz; uygulama alanı için siz hayal edin biz uygulayalım. Çünkü kullandığımız malzemelerin kalitesi ve ekiplerimizin profesyonelliği sayesinde hemen her mekânda mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz. Özellikle dairelerde banyolar, mutfaklar, koridorlar, teraslar, balkonlar gibi alanlar bizim en sık uygulama yaptığımız alanlardan olmaktadır.

Bağ evi ya da villa tarzı yapılarınızda garaj önleri ve içi, bahçe duvarları, balkonlar, merdiven önleri ve havuzlarda yine uygulama alanlarımız arasında olmaktadır. Asıl tanınmamızı sağlayan ve uygulamamızın kalitesini ortaya koyan alanlar ise kamusal alanlar olmaktadır. Parklar, süs havuzları, yürüyüş yolları, hastaneler, okullar, belediye binaları, kaldırımlar ve AVM gibi alanlar Konya baskı beton uygulama alanları arasındadır.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

İç içe birden fazla aşamadan oluşan baskı beton uygulamasının aşamalarına geçmeden önce müşterilerimizle ilk olarak imzaladığımız bir sözleşmeden bahsedelim. Adına şeffaflık anlaşması dediğimiz bu sözleşme iki nüsha olarak çıkarılmakta ve her iki taraf imzalı nüshalardan iki tarafta birer tane almaktadır. Bu sözleşmede baskı beton aşamalarının hemen her detayı, uygulama alanı ve büyüklüğü, maliyeti, desen ve renk seçimi, ödeme planı gibi her detay yazılı olmaktadır. Böylece iki tarafta sözleşmeye sadık olarak hareket etmektedir. Şimdi Konya baskı beton uygulama aşamalarına geçelim.

İlk aşamada zemin etüdü yapılır. En önemli aşamalardan olup, kesinlikle zemin her tür istenmeyen maddelerden arındırılmalıdır.
Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından formların düzenlenmesi ve yerleştirilmesi aşamasına geçilmektedir.
Baskı beton uygulamasının en önemli aşamalarından olan yerleştirme aşamasında harcın içeriği hazırlanarak zemine dökümü gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada kesinlikle uzman ekibimiz harcı belirli oranlarda hazırlamaktadır. Uygun kıvama gelen harç zemine uygulanırken, bütün yüzeye eşit olarak dağılmalı ve hiçbir şekilde boşluk bırakılmamalıdır. Konya baskı beton ekibimiz yine yüzeyde hava kabarcığı kalmaması içinde büyük bir çaba sarf etmektedir.
Sırada zeminin tamamen pürüzsüz ve düzgün bir hale getirilmesi olmaktadır. Bu aşamaya halk arasında şaplama aşaması da denilmektedir.
Şaplama aşamasından sonra artık müşteri tarafından seçilen renklerin ve desenlerin zemine uygulanması aşaması gelmektedir.
Artık nihai bitirme aşamasına gelinmiş ve baskı beton uygulaması süpürge ile bitirme tekniği yardımıyla tamamlanmış olmaktadır. Konya baskı beton ekibimiz son olarak zemin yüzeyine kür adı verilen özel bir karışım uygular. Tamamen sızdırmaz özelliği bulunan bu karışım sayesinde yüzey artık her tür maddeden en iyi şekilde korunacak bir yapıya kavuşmuş olmaktadır.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: