Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Gaziantep Baskı Beton

Zemin kaplama sistemlerinde dünyada çığı açan ve en çok beğenilenler arasında bulunan baskı beton sistemleri artık ülkemizde de popüler bir hale gelmiş bulunmaktadır. Gaziantep baskı beton uygulamalarımız görenlerin hayranlıkla dönüp bir daha baktığı uygulamalardan olmaktadır. Günümüzün en popüler ve beğenilen uygulamalarından olan baskı beton birçok özelliği yönünden kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır. Özellikle de uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması, ekonomik olması ve çok şık görünümler oluşturması insanlar arasında en çok tercih edilme sebeplerinden olmaktadır.

Uygulamanın özellikleri arasında yer alan kısa sürede tamamlanması birçok kişi tarafından baskı beton kolay yapılabilen bir uygulamaymış gibi algılanmaktadır. Oysa durum hiçte öyle olmamaktadır. Kesinlikle profesyonellik ve deneyim gerektiren uygulama birbiri ardına birçok aşamadan meydana gelmektedir. Aynı şekilde her bir aşama ayrı bir uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Bu sebeple Gaziantep baskı beton firması olarak vatandaşlarımızı her zaman amatör kişi ya da gruplara karşı uyarıyoruz. Aksi halde büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Gaziantep Baskı Beton

Gaziantep Baskı Beton

Yine ekonomik olması insanları acaba çabuk mu bozuluyor ya da kalitesiz mi gibi düşüncelere sevk etmektedir. Biz bu noktada bütün müşterilerimize istedikleri kadar garanti veriyoruz. Çünkü yaptığımız uygulamaların tamamı ömürlük uygulamalardır. Baskı beton uygulamalarımızda gerek kullandığımız malzeme gerekse de profesyonel işçiliğimiz sayesinde ortaya mükemmel eserler çıkmaktadır. Baskı beton uygulamalarımızın ekonomik olması kesinlikle çürük ya da başka bir olumsuz manaya gelmemektedir. Bilakis dünya genelinde en çok tercih edilen bu uygulama en sağlam zemin kaplama sistemlerinden bir tanesidir.

Gaziantep baskı beton ekibimizin her birisi alanında uzman kişiler olup, tamamı yıllardan beri sigortalı çalışanımızdır. Asla müşterilerimizin işlerini tanımadığımız ya da acemi kişilere emanet etmiyoruz. Vatandaşlarımıza dünya standartlarında profesyonel bir işçilik hizmeti sağlıyoruz. Bütün baskı beton uygulamalarımız garantili olup, hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden öncelikli olmaktadır.

Gaziantep Baskı Beton Uygulamaları Sağlam Mı?

Günümüzün en popüler uygulamalarından bir tanesi olan baskı beton zemin kaplama sistemleri sağlamlık yönünden ön plana çıkmaktadır. İnsanların birçoğunun bu uygulamayı seçmesinin en büyük sebebi çok uzun ömürlü uygulamalar olmasıdır. Kullandığımız malzemenin kalitesi ve profesyonel işçiliğimiz sayesinde ortaya çok dayanıklı zemin sistemi çıkmaktadır. Gaziantep baskı beton sağlam mı sorusuna rahatlıkla cevap olarak ömür boyu garanti veriyoruz diyebiliyoruz. Çünkü ister harç noktasında ister kullanılan renk pigmentleri noktasında en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir.

Bütün bu kaliteli malzemeler uzman ellerle birleştiğinde gerçekten çok uzun yıllar bırakın bozulmayı renk canlılığını dahi kaybetmeyen yapılar ortaya çıkmaktadır. Sağlamlık noktasında içinizde en ufak bir şüpheye dahi yer vermeyiniz. Çünkü günümüzde baskı beton uygulamalarından daha dayanıklı bir zemin kaplama sistemi bulmanız oldukça zor olacaktır.

Baskı Beton Desen Seçimi Nasıl Yapılır?

Zemin baskı beton uygulamalarında desen seçimi olmazsa olmazlardandır. Çünkü mekanlarınızı gösterecek ve ayrı bir hava katacak olan en önemli unsurlardan bir tanesi doğru desen seçimi olmaktadır. Yapılacak doğru Gaziantep baskı beton desen seçimi ile mekanlarınızda mükemmel bir pozitif hava oluşturabilirsiniz. Zeminlerinizi gören insanlar hayranlıkla dönüp bir kez daha bakacaklarıdır. Yılların birikimi ve tecrübesine sahip köklü bir firma olarak desen seçimi noktasında müşterilerimize çok büyük kolaylıklar sunmaktayız. Elimizdeki yüzlerce farklı ve birbirinden estetik desenlerden birisi muhakkak mekanınıza uygun olacaktır.

Gaziantep Baskı Beton Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamalarında en az desen seçimi kadar önemli olan bir diğer önemli noktada renk seçimi olmaktadır. Kesinlikle renk seçimi hafife alınmamalı ve zemine en uygun renk tercih edilmelidir. Bu sayede zeminleriniz çevresiyle uyumlu olacak şekilde mükemmel bir şıklıkta görünecektir. Uzun yıllardan beri baskı beton sistemleri alanında hizmet sunan Gaziantep baskı beton renk seçimi noktasında sizlere büyük olanaklar tanımaktadır.

Firmamız müşterilerimizin renk tercihlerini daha kolay ve doğru yapabilmesi için renk kartelaları hazırlamış ve müşterilerimizin kullanımına sunmuştur. Böylece bütün renkleri bir arada görebilmekte ve mekanlarınız için en doğru tercihi yapabilmektesiniz. Ayrıca zeminlerinize sadece tek renk seçmek zorunda da değilsiniz. Deneyimli ve alanında uzman teknik elemanlarımız sizlerin seçeceği birden fazla rengi de en mükemmel şekilde uygulamaktadır. Bu sayede mükemmel renk kombineleri oluşturabilirsiniz. En çok kullandığımız renkler tuğla kırmızısı, bej rengi, beton grisi, güz rengi, açık ve koyu mavi renkleri olmaktadır.

Gaziantep Baskı Beton Uygulama Alanları

Çok geniş bir uygulama alanına sahip olan baskı beton ile hemen her tür mekana uygulama yapmak neredeyse mümkün olmaktadır. Gaziantep baskı beton uygulama alanları arasında özellikle dairelerinizdeki mutfaklar, balkonlar, teraslar, banyolar ve koridorlar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine bağ evi ya da yazlık tarzı yapılarınız içi bahçe duvarlarınız, havuzlarınız, yürüyüş yolları ve balkonlarınız baskı beton uygulama alanları arasındadır.

Firmamızı bütün Gaziantep ve çevresine tanıtan asıl uygulamalarımız ise kamusal alanlara yaptığımız uygulamalar olmaktadır. Özellikle kaldırımlar, belediye binaları, hastaneler, okullar, AVM’ler ve parklar başlıca uygulama alanlarımızdandır. Yine uygulama yaptırmayı düşündüğünüz farklı alanlar için firmamızı arayarak daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Gaziantep baskı beton uygulaması birçok aşamadan meydana gelmektedir. Her bir aşama kendi içerisinde ayrı bir uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Firma olarak bütün iş alımlarımızda ilk önce müşterilerimizle iş alımı üzerine şeffaflık anlaşması yapmaktayız. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu anlaşma neticesinde yapacağımız bütün işi müşterilerimizin istediği gibi yapmış olmaktayız. Anlaşmanın içeriğinde uygulama alanı ile ilgili hemen her detay yer almaktadır.

Alanın büyüklüğü, maliyeti, ödeme planı, uygulanacak desenlerin ve renklerin seçimi, ne zaman teslim edileceği ve garanti süresi gibi her detayı bulabilirsiniz. Bu sayede müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz ve istedikleri gibi teslim ediyoruz. Şimdi Gaziantep baskı beton uygulaması nasıl yapılır ondan bahsedelim.

İlk aşama en önemli aşamalardan birisi olan zemin etüdü olmaktadır. Zemin etüdünde zeminde istenmeyen türden bulunan hemen her tür nesne ( çalı, taş, kesek, ot, çim..) temizlenir.
İkinci olarak formların ayarlanması ve zemine tutturulması gelmektedir. Bu ilk iki aşama çok önemli olup, uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesinde oldukça etkilidir.
En önemli aşamalardan bir tanesi de üçüncü aşamadır ki, bu aşamada baskı beton harcı hazırlanmaktadır. Uygun ölçülerde hazırlanan harç istenilen kıvama geldiğinde zemine dökülmektedir. Döküm esnası çok önemli olup teknik elemanlarımız beton dökülürken bir yandan zeminde hiç boşluk kalmamasına ve bütün yüzeye eşit dağılmasına çok büyük önem göstermektedir. Gaziantep baskı beton ekibi bir yandan da yüzeydeki hava kabarcıklarının giderilmesini sağlamaktadır.
Bir diğer aşamada ise şaplama dediğimiz pürüzsüz ve düzgün bir yüzeyin elde edilmesi gelmektedir.
Yavaş yavaş sona gelinen baskı betonda sırada renklerin ve desenlerin uygulanma aşaması vardır.
Son olarak nihai bitirme aşamasına geçilir. Bitirme işleminin ardından kür adı verilen özel bir karışım zemin yüzeyine uygulanır ve işlem tamamlanmış olur.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: