Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Erzincan Baskı Beton

Günümüzde en çok tercih edilen zemin kaplama tekniğine baskı beton denilmektedir. Desenli ve renkli beton olarak bilinen baskı beton tekniği ile zemin kaplama çok fazla avantajı bulunan bir kaplama tekniğidir. Erzincan Baskı Beton ile zeminlerinizi istediğiniz tarza dönüştürmeniz artık çık kolay. Tek tek döşenmiş taş görünümü veren fakat oldukça pratik şekilde uygulanan baskı beton tekniği iç veya dış mekan farketmeksizin her türlü yüzeye uygulanabilmektedir.

Erzincan Baskı Beton

Erzincan Baskı Beton

Baskı beton tekniği ile seçtiğiniz desen ve renkte zemin kaplaması yapılmaktadır. Dayanıklı, uzun ömürlü ve ekonomik bir teknik olan baskı beton ile istediğiniz tüm alanları yenileyebilir ve mekanlarınıza tarzınızı yansıtabilirsiniz. Uzmanlık ve tecrübe isteyen baskı beton tekniği ile zeminlerinizi kaplamak için Erzincan Baskı Beton ile iletişime geçip hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yatay veya dikey her türlü alana uygulanabilen baskı beton tekniğinin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz.

Erzincan Baskı Beton Avantajları

Zeminde seçilen desene göre tek tek döşenmiş taş görünümü veren baskı beton, asla çökme ya da kayma yapmaz.
Taş görünümüne karşın aralarının açılması veya ot ya da toprak çıkması gibi bir durum gerçekleşmez, boşluklar oluşmaz.
Modern, otantik, spor tarzlara uyggun zengin bir desen seçeneği sunar.
Sağlam, uzun ömürlüdür. Aşınma, solma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.
İstediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.
Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanır.

Erzincan Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Yukarıda birçok avantajını saydığımız baskı beton tekniğiyle zemin kaplama oldukça pratik ve ekonomik bir yoldur. Her türlü alana uygulanabilen baskı beton ile dayanıklı ve kaliteli zeminlere ulaşabilirsiniz. Erzincan Baskı Beton tarafından sizlere sunulacak baskı beton hizmeti uygulama aşamalarını şöyle özetleyebiliriz;
Alan ve yüzey temizliği yapılır.
Uygulama yapılacak alandaki yükseklik farklılıkları granül dolgu ile dengelenir.
İhtiyaç halinde tüm alana alt taban dolgusu yapılabilir. Bu aşama tüm zemini eşitlemek için gerekli olmaktadır.
Zemine uygulanmak istenen renk ve desen seçimi yapılarak buna uygun baskı kalıpları hazırlanır.
Uygun malzemeler ile hazırlanmış baskı beton çimento harcı alana dökülür.
Malalama işlemi ile alana yayılan ve düzeltilen harç belli bir süre bekletilir.
Daha sonra desenli kalıplarla baskılama işlemine geçilir.
Kalıpların tam oturması için yüzdürme işlemi ve ardından süpürme işlemi gerçekleştirilir.
24-36 saat arası değişen bir bekleme süresinin ardından alanda cilalama işlemi yapılır.

Erzincan Baskı Betonda Cila Neden Önemli?

Baskı beton uygulamasının en son aşaması olan cilalama işlemi, ayrı bir özen ve titizlik isteyen bir aşamadır. Cilalama uygun miktarda malzeme ile özenli bir şekilde yapılmalıdır. Cilalama baskı beton tekniği ile kaplanan zeminin dayanıklılığını arttıran önemli bir işlemdir. Dış ortamlardaki hava şartlarından dolayı oluşabilecek aşınma, solma gibi olumsuz durumlardan zemini koruyan cila aynı zamanda parlaklık sağlayarak desenlerin görünümünü netleştirir. Erzincan Baskı Beton uzmanlığı ve profesyonel ekibiyle baskı beton uygulamalarınızın her aşaması özenle hazırlanır.

Erzincan Baskı Beton Tekniğinin Çeşitleri

Her türlü alana uygulanabilecek baskı beton tekniği geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sebeple kullanıldığı alan ve uygulandığı alana göre baskı beton sınıflaması yapabiliriz. Avm, okul, park, meydan,yol, kafe, toplantı salonu gibi birçok alana uygulanan baskı beton tekniği aynı zamanda geniş bir desen seçeneği de sunmaktadır. En çok kullanılan baskı beton desenleri, “Balık sırtı, çakıl taşı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, pusula kalıbı, Arnavut kaldırmı” gibi desenlerdir. Tarzınıza ve beğeninize göre her türlü desenle yapılabilecek baskı beton uygulamaları mekanlarınızın havasını değiştirecek. Erzincan Baskı Beton tarafından sizlere sunulacak zengin desen seçeneğiyle hayalinizdeki mekanları oluşturabilirsiniz.
Zemin/Yatay ve Duvar Baskı Beton:
İster yatay olan zeminlerinize isterseniz duvar gibi dikey zeminlerinize uygulanabilen baskı beton benzer şekilde uygulanmaktadır.Yatay ve dikey zeminlerde farklı etkiler ve tasarımsal özellikler kazanmanıza yardımcı olan baskı beton ile başarılı uygulamalar yapılmaktadır. Yatay uygulama alanaları oldukça fazladır. Dikey uygulamada ise en çok dış cephe, bahçe duvarı, çit, iç salon duvar uygulamaları, kapı ve pencere kenarlarındaki uygulamalar dikkat çekmektedir.
Helikopterli Şap/ Endüstriyel Zemin Kaplama
Toplumda daha çok helikopterli şap olarak bilinen endüstriyel zemin kaplama çeşidi de bir baskı beton uygulama tekniğidir. Kapalı alanlar, spor salonları, okul koridorları gibi alanlarda tercih edilir. Uygulanan zemine prüzsüzlük ve parlaklık kazandırırken çok fazla renk seçeneği mevcuttur.

Erzincan Baskı Beton Özellikleri

Erzincan Baskı Beton uygulamarı, kaldırım, meydan, park, bahçe, kafe, lokanta, iş yeri, balkon, eğlence mekanları, peyzaj uygulamaları, dış cephe kaplamalrı, bahçe duvarları, çitler, spor salonları, otoparklar gibi sayabileceğimiz birçok alana başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Baskı beton uygulaması ile sizlere sunduğumuz hizmetler ve avantajlarınızı şöyle sıralayabiliriz;
Öncelikle güler yüzlü ve profesyonel hizmet,
Garantili ve kaliteli baskı beton uygulaması,
Zengin renk ve desen seçenekleri,
Hızlı, pratik ve ekonomik uygulama,
Leke tutmaz, kolay temizlenen ve solma- aşınma olmayan baskı beton uygulamaları,
Özenli cilalama ve kaliteli malzeme kullanımı

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: