Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Edirne Baskı Beton

Modern görünümle geleneksel desenleri bir araya getiren baskı beton zemin kaplama günümüzde en çok tercih edilen kaplama türüdür. Dayanıklığı ve hızlı uygulanabilir olması sebebiyle birçok avantajı barındıran baskı beton uygulamaları uzun ömürlü bir zemin kaplama seçeneğidir. Edirne Baskı Beton olarak sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek için kendimizi sürekli güncelliyoruz.

Teknolojinin sunduğu avantajları kullanarak, zeminlerinizi istediğiniz renk ve desenle, hızlı ve kolay bir şekilde kaplamaktayız. Dayanıklılığı kanıtlanmış ve herhangi bir şekilde kabarma ya da çökme yapmayan baskı beton uygulamaları ile mekanlarınızda hayal ettiğiniz tarzı yakalamak artık çok kolay.

Edirne Baskı Beton

Edirne Baskı Beton

İç veya dış mekanlarda kullanılabilen baskı beton uygulamaları ile yatay ya da dikey mekanlarda uygulama yapılmaktadır. Edirne Baskı Beton, profesyonel ekibi ve geniş renk ve desen seçeneğiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Geleneksel ya da modern desenler kullanılarak uygulanan baskı beton ile mekanlarınızın tarzını değiştirmeniz artık çok kolay. Baskı beton, iç ve dış mekanlarda her türlü zemine uygulama imkanı sağlamaktadır.

Okul koridorlarından, kafe ve restorantlara, bahçe ve havuz çevresi düzenlemelerinden, sokak ve meydanlara kadar oldukça geniş bir uygulama alanı olan baskı beton ile mekanlarınıza yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. Renk ve desen seçeneklerinin fazla olması dışında kolay temizlenmesi de baskı betonu cazip kılan etkenlerden biridir.

Edirne Baskı Beton Tekniği Nasıl Uygulanır?

Düz beton uygulamalarına göre tasarım olarak daha kreatif, tek tek uygulanan taş dizme tekniğine göre de daha pratik olan baskı beton uygulaması günümüzde en çok tercih edilen tekniktir.

Edirne Baskı Beton tekniğinin nasıl uygulandığını şöyle özetleyebiliriz;
Uygulama yapılacak alanının temizliği yapılır. Taş, çim gibi şeyler ortamdan uzaklaştırılır.
Baskı beton uygulaması için desen seçimi yapılmalı ve desene uygun baskı kalıpları hazırlanmalı.
Toprak seviyesi dengelenmeli, dengesiz alanlar granül dolguyla doldurulmalı.
Büyük bir alanda yükseklik farklılıkları varsa tüm zemine alt taban dolgusu yapılabilir.
Uygulama yapılacak alana hazırlanan beton harcı dökülür.
Zemin düzeltilerek bir süre beklenir ve çimento tam kurumadan baskılama işlemine geçilir.
Kalıplar oturtulur ve yüzdürme işlemi yapılır.
Şaplama ve süpürmenin ardından son aşama olan cilamama işlemiyle uygulama tamamlanır.

Cilalamanın Baskı Beton İçin Önemi

Baskı beton uygulamalarının son aşaması cilalama aşamasıdır. Bu aşama görüntü ve dayanıklılık açısından oldukça önemlidir. Edirne Baskı Beton uygulamasının ardından işinde uzman personel tarafından kaliteli malzemeyle cilalama işlemi gerçekleştirilir. Cilama işlemi baskı betona, parlaklık, pürüzsüzlük, aşınma ve solmalara karşı dayanıklılık kazandırır.

Edirne Baskı Beton Çeşitleri

Baskı beton uygulamaları çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Yollar, park ve bahçeler, meydanlar ve iç mekanlar olmak üzere her türlü zemine uygulanabilen Edirne Baskı Beton ile mekanlarınızın havası değişmektedir. Baskı beton uygulamalraı kullanım alanları ve kullanım şekillerine göre çeşitli türlere ayrılabilmektedir.
Desenli baskı beton kalıpları şunlardır:
Arduvaz, Arnavut kaldırımı, tuğla bağlama, tuğla balık sırtı, çakıl taşlı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, pusula kalıbı, tuğla döşeme ve yelpaze gibi desenlerde sıkça görülen baskı beton kalıpları ile geleneksel ve otantik temalar teknolojiyle buluşuyor ve modern görünümler kazanıyor.
Duvar baskı beton uygulamasında kullanım alanları:
Genellikle duvarlar gibi dikey zeminlere uygulanan baskı beton tekniğinin kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz; Pencere kenarları, binaların dış cephesi, sınır ya da çit duvarları. Bu ve benzeri dikey alanlara ister iç alan olsun ister dış alan farketmeksizin baskı beton uygulaması yapılmaktadır.
Endüstriyel zemin kaplama:
Endüstriyel zemin kaplama tekniği de baskı beton uygulamalarıyla benzer şekilde yapılmaktadır. Halk arasında helikopterli şap olarak bilinen bu teknikte beton döküldükten sonra zemin mastarlanır ve pürüzsüzlük sağlanır. Zemin kuruduktan sonra helkopterli şap makinasıyla yapım aşamasına geçilir. Zemin parlaklığı oluşana kadar bu sistem devam eder. Spor salonları, kapalı otopark alanları gibi mekanlarda tercih edilir.

Edirne Baskı Beton Özellikleri

Sağlam, daynıklı, kolay temizlenebilen, çökme ya da bozulma yapmayan zemin oluşturmada en kullanışlı yöntem olan baskı beton ile uzun ömürlü zeminlere ulaşabilirsiniz. Alanında tecrübeli Edirne Baskı Beton ile zeminlerinizi hem tasarımsal olarak hem de dayanıklılık açısından daha cazip hale getirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerle aşağıdaki avantajları kazanabilirsiniz;
Seçtiğiniz desen doğal bir görünümle zemininize uygulanır,
Daha sağlam ve dayanıklı zeminlere daha ekonomik ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz
Kolay temizlenebilen, kaymaz ve leke tutmaz zeminler oluşturulur
Kaliteli ve hızlı hizmet
Profesyonel ekiple ve kaliteli malzeme ile titiz çalışma
Her aşamada garanti ve özen
Cilalama işlemi ile parlaklık ve dayanılırlığı arttırma
Teknolojiyle uyumlu hizmet
Yatay ya da dikey zeminlere uygulama

Edirne Baskı Beton Kullanım Alanları

Baskı beton tekniği birçok mekanda kullanılmaktadır. AVM, okul, hastane, kütüphane gibi alanlarda, özellikle endüstriyel zemin kaplama ile spor salonları ve kapalı otoparklar, bahçe, yol, kaldırım, meydan gibi kent yaşamı alanları, retoran, kafe otel gibi iş yerlerinde başarılı uygulamaları bulunan Edirne Baskı Beton uygulamaları ile mekanlarınıza istediğiniz tarzı kolay ve ekonomik olarak yansıtabilirsiniz.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: