Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Diyarbakır Baskı Beton

Günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama sistemlerinden biri olan baskı beton uygulaması, birçok avantajı sebebiyle tercih edilmektedir. Renkli ve desenli beton olarak bilinen Diyarbakır Baskı Beton sizlere hayalinizdeki zeminlere ulaşma imkanı sağlamaktadır. İç ve dış mekanlar farketmeksizin her türlü mekana uygulanabilen baskı beton, tarzınıza göre bir mekan hazırlamanıza olanak sunar. Birçok alanda kullanılan baskı beton uygulamaları iç ve dış ortamlarda bulunan yatay ya da dikey zeminlerde tercih edilmektedir. Sizlere kaliteli bir baskı beton uygulaması hizmeti sunmak için Diyarbakır Baskı Beton olarak tecrübemiz ve garantili işlerimizle hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır Baskı Beton

Diyarbakır Baskı Beton

Baskı Beton, farklı renk ve desen seçenekleriyle istediğiniz ve hayal ettiğiniz zeminleri oluşturma imkanı sunar. Dayanıklı ve tasarımsal yönü kuvvetli olan baskı beton uygulamaları ile hem zevkinizi yansıtabilir hem de kaymaz, aşınmaz, parlak ve kaliteli zeminlere ulaşabilirsiniz. Diyarbakır Baskı Beton uygulması istediğiniz her zemine uygulanabilen ve oldukça uzun ömürlü bir zemin kaplama seçeneğidir. Ülkemizde ve dünyada teknolojinin de gelişmesiyle ortaya çıkan ve uygulama kolaylığı ve dayanıklılık özellikleri ile düz beton zeminlere göre birçok avantajı bulanan baskı beton sistemi ile zeminleriniz tasarımlarınızla buluşmaya başladı.

Diyarbakır Baskı Beton Nerelerde Kullanılır?

Düz beton zeminlere göre oldukça avantajlı olan baskı beton zemin kaplama, her türlü alanda kullanılabilmektedir. İç ve dış mekan farketmeksizin tercih edilebilecek Diyarbakır Baskı Beton ile kafe, restoran, otel, toplantı salonları, holler, okul veya işyerleri gibi iç mekanlar da veya bahçelerdeki peyzaj uygulamaları, meydanlar, kaldırımlar, havuz iç ve dış kaplamaları, dış cephe, bahçe duvarı gibi çok çeşitli zeminler kaplanabilmektedir. Diyarbakır Baskı Beton tarafından sizlere sunulacak geniş renk ve desen seçeneğiyle her türlü zemine zevkinizi ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Diyarbakır Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Farklı desen ve renk seçenekleriyle ve kullanımdaki birçok avantajıyla günümüzde en çok tercih edilen Diyarbakır Baskı Beton uygulamasının nasıl yapıldığı merak edilmektedir. Sizlere dayanıklı ve kusursuz zeminler sunan baskı beton uygulama aşamaları şu şekildedir;

İlk olarak uygulama yapılacak alan temizlenmelidir.
Temizlenen alanda var olan zemin yükseklikleri dengeli bir seviyeye getirilmeli.
Yükseklik farklılıklarını gidermek için granül dolgu malzemesi kullanılabilir.
Uygulama yapılacak zemin sorunlu bir zeminse tüm zemini dengelemek için alt taban dolgusu da yapılabilir.
Daha önce seçilen ve karar verilen baskı beton deseni ve rengine uygun baskı beton kalıpları hazırlanır ve zemine tutturulur.
Uygun malzeme ile hazırlanan harcın zemine uygulama işlemine geçilir.
Hazırlanan harç zemine dökülür ve bir mala yardımıyla düzeltilir.
Beton gerekli bekleme süresinden sonra, tam kurumadan şaplama aşaması başlar.
Daha sonra malalama ve kalıpların zemine oturması için yüzdürme işlemi yapılır.
Süpürme işleminin ardından da özel maddelerle yapılan cilalama işlemine geçilir.

Diyarbakır Baskı Betonda Cilalamanın Önemi

Baskı beton uygulamasının son aşaması olan cilalama işlemi oldukça özen gerektiren bir işlemdir. Cilalama uygun malzeme ile zemine dikkatle uygulanmalıdır. Diyarbakır Baskı Beton size her aşamada olduğu gibi cilalama aşamasında da kaliteli bir hizmet sunar. Cilalama zeminin dayanıklılığını arttırırken aynı zamanda zemin deseninin tam olarak ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Parlaklı da veren cila işlemi özellikle dış zemin uygulamalarında hava şartlarından kaynaklı aşınmaları en aza indirir.

Diyarbakır Baskı Beton Uygulama Alanlarına Göre Çeşitleri

Yüksek mukavemetli bir zemin kaplama sistemi olan Diyarbakır Baskı Beton uygulaması ile birçok alanda dayanıklı zeminlere ulaşabilirsiniz. Baskı beton uygulamalarını kullanım alanlarına ve kullanıldıkları zeminlere göre sınıflandırılabilmektedir;

Desenli Kalıp Uygulamaları:
Baskı kalıpları aracılığıyla oluşturan desenlere göre bir sınıflamadır. Baskı beton uygulamalarında, “Arnavut kaldırımı, tuğla bağlama, balık sırtı, çakıl taşı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, pusula kalıbı, tuğla döşeme, yelpaze” gibi desenler en çok kullanılan ve tercih edilen desenler arasındadır. Mekanınızın tarzına ve zevkinize göre belirleyeceğiniz desenlerle kendi tasarımınız olan zeminlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Dikey Baskı Beton Uygulaması:
Bu sınıflamada baskı beton yapılacak zeminin yönü etkili olmaktadır. Dış cephe kaplamaları, bahçe duvarları, çitler, pencere-balkon kenarları ve iç cephe duvar kaplamaları gibi alanlara uygulanan baskı beton uygulamasıdır. Baskı beton yatay ve dikey zeminlerde aynı yöntemler kullanılarak uygulanmaktadır.
Endüstriyel Zemin Kaplama:
Bir baskı beton uygulama türü olan endüstriyel zemin kaplama işlemi halk arasında helikopterli şap olarak da bilinmektedir. Epoksi zemin ve poliüretan zeminlerin oluşturulmasında kullanılan Helikopterli Şap ile pürüzsüz ve parlak zeminler elde edilmektedir. Kapalı otoparklarda, okul ve spor salonları zeminlerinde kullanılan endüstriyel zemin kaplama sistemleri ile dayanıklı ve parlak zeminlere ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Baskı Beton Özellikleri

Dayanıklı ve modern zeminler oluşturmanızı sağlayan Diyarbakır Baskı Beton sizlere uzman ekibiyle profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Diyarbakır Baskı Beton ile alacağınız hizmet avantajlarından bazıları şöyledir;
Modern, dayanıklı, prüzsüz zeminler
Baskı beton uygulamasının her aşamasında kaliteli malzeme ile titiz hizmet
Renk ve desen yelpazesinin genişliği
Cilalama işlemlerinde özen ve kalite
Garanti ve sorunlara anında geri dönüş
Parlak, leke tutmaz, bozulma – solma yapmayan, kaymaz zeminler
Hızlı ve kaliteli işçilik

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: