Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Bursa Baskı Beton

Son yılların en gözde ve popüler zemin kaplama sistemlerinden bir tanesi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Baskı beton uygulamalarında da elbette ki bölgemizde tem söz sahibi Bursa baskı beton uygulamaları olmaktadır. Dünya genelinde oldukça popüler olan bu uygulama sayesinde sizde mekânlarınıza çok şık bir hava katacaksınız. Uygulandıkları hemen her alana pozitif bir enerji katan baskı beton sayesinde farkınızı ortaya koyacaksınız. Baskı beton uygulamaları kullanıcılar tarafından birçok özelliği yönünden tercih edilmektedir.

Ancak bu özelliklerinden bazıları var ki rakiplerine açık ara fark atmasını sağlamaktadır. Bu özelliklerinin en başında kolay uygulanabilir olması, çok uzun ömürlü olması, çevresi ile uyum içerisinde olması ve ekonomik olması yer almaktadır. Çok kısa sürede tamamlanabilen bu uygulama sayesinde mekânlarınızı kısa bir süre içerisinde kullanabilmektesiniz. Fakat kısa sürede tamamlanan bir uygulama olması dememiz sizi kesinlikle kolay bir uygulama olduğu yanılgısına düşürtmesin. Bursa baskı beton uygulamaları kendi içerisinde aşamalardan oluşmakta olup, her bir aşaması ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir.

Bursa Baskı Beton

Bursa Baskı Beton

Kesinlikle öyle her önüne gelenin yapabileceği bir uygulama değildir. Yapılacak ufak bir hata bütün uygulamanın ziyan olmasına sebep olabilmektedir. Baskı beton uygulama saha çalışanlarımızın tamamı yılların tecrübesine sahip kişilerdir. Tamamen sigortalı olan bu çalışanlarımız yıllardan beri bizimle çalışmaktadırlar. Asla baskı beton uygulaması gibi profesyonellik gerektiren bir işi, bu işten anlamayan amatör kişilere teslim etmiyoruz. Bu sayede bulunduğumuz bölgede en başarılı çalışmalar firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olup, en çok beğenilen ve tercih edilen firma konumunda olmaktayız.

Yaptığımız bütün uygulamaları garantili olarak yapıyoruz ve bu konuda vatandaşlarımıza sonuna kadar teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Çünkü Bursa desenli beton olarak biz yaptığımız işe ve kullandığımız malzemenin kalitesine son derece güveniyoruz. Her biri alanında profesyonel kişilerden oluşan saha ekibimizin mükemmel işçiliği ve becerisi sayesinde ortaya sağlamlığı dillere destan, seyrine doyumsuz eserler çıkmaktadır. Firma olarak %100 müşteri memnuiyeti ve mükemmel işçilik prensibi ile çalışmaktayız. Bu yüzden garantili hizmet veriyor ve hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Bursa Baskı Beton Sağlam Mı?

Günümüzün en popüler zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamaları son yıllarda vatandaşlarımız tarafından araştırılmaktadır. Özellikle birçok vatandaşımız ekonomik olduğu için sağlamlığından şüphelenmekte ve çabuk bozulacağı kanısına kapılmaktadır. Oysa bu zemin kaplama sistemini dünya genelinde en çok tercih edilen yapan asıl özelliği sağlamlığı olmaktadır. Bu sebeple Bursa baskı beton sağlam mı diye soran vatandaşlarımıza gönül rahatlığıyla en sağlam baskı beton uygulamasıdır diyoruz. Bu noktada firma olarak da sonuna kadar garanti veriyoruz. Çünkü biz yaptığımız işin çok sağlam olduğunun farkındayız.

Bursa baskı beton uygulamaları olarak profesyonel çalışanlarımız mükemmel işçiliğinin yanında kullandığımız malzemenin kalitesi de farkını ortaya koymaktadır. Bu yüzden ortaya çıkan eserler kesinlikle ömürlük olmaktadır. Sadece beton kalitesi olarak değil, kullandığımız renk pigmentlerinin kalitesi de mükemmel seviyede olmaktadır. Bu sayede uygulamalarımızdaki renkler çok uzun yıllar müşterilerimize canlılıklarını asla kaybetmeden hizmet sunmaktadır.

Bursa Baskı Beton Renk Seçimi

İlk başta da belirttiğimiz gibi baskı beton uygulamaları kesinlikle iç içe bazı aşamalardan oluşmakta olup, bu aşamalardan bir tanesi de renk uygulanma aşaması olmaktadır. Bunun için ilk önce zemin deseninize ve mekânınıza uygun olan rengin seçilmesi yer almaktadır. Bu sebeple Bursa baskı beton uygulamalarında en az desen seçimi kadar renk seçimi de önemli olmaktadır. Bunun için sizlere bütün renkleri bir arada bulabileceğiniz ve kolayca seçim yapabileceğiniz renk kartelaları hazırlamış bulunmaktayız.

Mekânlarınızı çok şık ve çevresiyle uyumlu gösterecek olan birbirinden kaliteli ve güzel renklerden en uygun olanlarını seçmelisiniz. Zeminleriniz için ille de tek renk seçimi yapacaksınız diye bir kaide bulunmamaktadır. Bazı mekânlar için birden fazla renk seçimi yapılarak müthiş kombineler oluşturulabilmektedir. Renk seçimi noktasında kararsız kaldığınız durumlarda bu alanda uzman görevli arkadaşlarımızdan da yardım alabilirsiniz. Bursa baskı beton uygulamalarında kullandığımız ağırlıklı tercih edilen renkler genel olarak beton grisi, tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi ve bej renkleri olmaktadır.

Bursa Baskı Beton Desen Seçimi

Elbette ki baskı beton uygulamalarında renk seçimi kadar desen seçimi de oldukça önemli olmaktadır. Çünkü uygulama yaptırmak istediğiniz mekânlar kendilerine uygun olan desenler ile hayat bulacak ve kendini gösterecektir. Yılların birikime sahip olan firmamızda yüzlerce farklı desen arasından kesinlikle kendi mekânınıza en uygun olan deseni kolaylıkla bulabileceksiniz. Doğru bir desen seçimi ile sizde bakanların dönüp bir daha bakacağı zeminlere kavuşacaksınız. Bu yüzden desen seçimi asla göz ardı edilmemesi gereken önemli aşamalardan bir tanesidir.

Bursa Baskı Beton Uygulama Alanları

Bursa baskı beton uygulama alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Biz firma olarak bu konuda müşterilerimize siz hayal edin biz uygulayalım diyoruz. Çünkü kullandığımız malzemenin kalitesi ve ustalarımızın profesyonelliği sayesinde hemen her mekâna kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Özellikle son zamanlarda dairelerde mutfaklar, koridorlar, banyolar, tuvaletler, balkonlar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine bunun haricinde yazlık ya da müstakil tarzdaki konutlarda garaj önü ve içleri, havuzlar, merdiven önleri ve balkonlar, yürüyüş yolları ve bahçe duvarları da uygulama alanlarımız arasındadır.

Bizi biz yapan ve firmamızın asıl tanınmasını sağlayan uygulama alanlarımız ise kamusal alanlar olmaktadır. Kaldırımlar, parklar, süs havuzları, belediye binaları, okullar, hastaneler ve AVM gibi yerler bizim için birincil uygulama alanlarımız olmaktadır. Bursa baskı beton ile sizde mekânlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Bursa Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Birbiri ardına aşamalardan meydana gelen baskı beton uygulamamızı nasıl yaptığımızdan bahsedelim. İlk olarak müşterilerimizle karşılıklı bir güven anlaşması yaparız. Bu anlaşmada yapılacak olan bütün detaylar ve ödeme planı yer alır. Böylece her iki tarafta herhangi bir mağduriyet yaşamamış olmaktadır. Şimdi baskı beton uygula aşamalarımıza gelelim.

  • İlk olarak saha çalışanlarımız baskı beton uygulaması için olmazsa olmaz niteliğindeki zemin etüdü çalışmasını gerçekleştirmektedir. Bu aşamada Bursa baskı beton saha ekibi zemini hemen her tür istenmeyen ot, taş, kaya, çim, çalı, kesek gibi nesnelerden arındırmaktadır.
  • Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından formaların ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi aşamasına geçilmektedir. Bu ilk iki aşama çok önemli olup, uygun drenaj sıcaklığının oluşmasında oldukça etkilidirler.
  • Zemin etüdünün düzenlenmesi ve formların ayarlanması işlemi tamamlandıktan sonra artık en önemli husus olan harcın hazırlanmasına geçilmektedir. Her bir aşaması profesyonellik gerektiren bu uygulamanın bu aşaması uzman ekibimiz tarafından belirli ölçüler kullanılarak beton mikserinde hazırlanmaktadır. Harç için en uygun kıvam elde edildikten sonra artık bu aşamada harcın zemine dökülmesi yapılmaktadır. Harç dökülürken en önemli olan bütün zemine harcın eşit ve yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde dağıtılması olmaktadır. Yine yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir.
  • Bursa baskı beton ekibimiz beton döküldükten sonra şaplama adı verilen yüzey düzleştirme işini yapmaktadır.
    Daha sonra artık zemin yüzeyine seçilen desenlerin ve renklerin uygulamasına geçilmektedir.
  • En son olarak da nihai bitirme aşaması uygulanır ve ardından kür adı verilen özel bir karışım zemin yüzeyine sürülür.

 

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: