Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Aksaray Baskı Beton

Betona renk ve desen verme işlemi olarak tanımlayabileceğimiz baskı beton sistemi günümüzün en çok tercih edilen ve başarıyla uygulanan zemin kaplama sistemidir.

Aksaray Baskı Beton da bu işlemi başarıyla ve kaliteli bir şekilde yapan firmalardan biri olarak, sizlere zengin desen ve renk seçeneği sunmaktadır.

Bilinen düz betonların aksine oldukça estetik bir tasarım imkanı sunan baskı beton uygulaması iç ve dış mekan farketmeksizin tüm zeminlerde kolayca uygulanabilen bir sistemdir. Oyun alanları, restoranlar, bahçeler, iş yerleri, cade ve sokaklar olmak üzere neredeyse her türlü alana uygulanan bu sistem renk ve desen tercihinize göre sizlere hayalinizdeki mekanı oluşturma imkanı sunuyor.

Aksaray Baskı Beton

Aksaray Baskı Beton

Aksaray Baskı Beton aracılığıyla her tür zemininiz için ekonomik ve kaliteli bir hizmet almanız mümkün. Taş beton uygulamalarına göre daha kolay, hızlı ve pratik bir zemin kaplama seçeneği olan baskı beton uygulaması neredeyse sınırsız bir renk yelpazesi sunar. Dayanıklı, temiz, parlak ve kaydırmaz zeminlere ulaşmak istiyorsanız Aksaray Baskı Beton tarafından sizlere sunulan profesyonel hizmetten yararlanmalısınız.

Aksaray Baskı Beton Nedir?

Yatay ya da dikey her türlü zemine uygulanabilen baskı beton sistemi taolumda desenli ve renkli beton olarak bilinir. Gelişen teknolojinin sunduğu imkanlar kullanılarak geliştirilen bir sistem olan baskı beton günümüzde oldukça sık kullanılan bir zemin kaplama yöntemidir. Özellikle park, bahçe, işyeri, toplantı salonları, otel ve açık alanlarda kullanılan yöntemle mekanınıza otantik, modern, naturel ya da spor bir hava kazandırabilirsiniz. Tek tek yapılmış, ya da tek tek dizilmiş taşlar yanılsaması sağlayan baskı beton uygulaması kendi tasarımınızı oluşturma fırsatı da sağlamaktadır. Profesyonel olarak bu uygulamayı yapan Aksaray Baskı Beton tarafından sizlere sunulan hizmetlerle mekanlarınızı baştan tasarlayabilirsiniz.

Aksaray Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Arnavut kaldırımı, tuğla bağlama, balık sırtı, çakıl taşı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş gibi yüzlerce desen ve bu desenleri yansıtan renklerle mekanlarınıza farklı bir hava katacak Aksaray Baskı Beton’un uygulama aşamaları sırasıyla şöyledir;

Zeminin temiz olduğundan emin olunmalı,
Zeminde bulunan taş, toprak veya eski zeminden kalan atıklar uygulama alanından uzaklaştırılmalı,
Uygulama zemininin dengesi oldukça önemlidir. Bu sebeple yükseklik farklılıklarını gidermek için granül dolgu tercih edilmelidir,
Zemin tamamen bozuk bir zeminse tüm tabana taban dolgusu da yapılabilir,
Seçilen desenlere uygun baskı kalıpları hazırlanır,
Uygun maddelerle hazırlanan çimento karışımı çimento kazanı aracı yardımıyla istenilen zemine dökülür,
Hava şartlarına göre bir süre düzeltilerek beklenen zemin üzerine seçilen desende baskı kalıplarıyla baskılama yapılır,
Bu aşamada yüzdürme işlemi ve daha sonra süpürme işlemleri gerçekleştirilir,
Son olarak da parlaklık ve dayanıklılık arttırıcı cilalama işlemi yapılır.

Aksaray Baskı Beton Cilama Yöntemi

Dekoratif tasarımlar sunan ve hem ekonomik hem de pratik bir zemin kaplama seçeneği olan baskı beton uygulamasında cilalama işlemi oldukça önemlidir. Aksaray Baskı Beton ile uygulama yaptığınız zemininizde cilalama işlemi de oldukça profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Cilalama işlemi baskı beton uygulaması yapıldıktan 24-36 saat sonra önce yıkama ve sonra cilalama şeklinde yapılır. Cilalama aşınmaya ve dış etkenlere karşı dayanıklılığı arttırırken, zemine parlaklık da kazandırır.

Aksaray Baskı Beton Uygulama Çeşitleri

Neredeyse akla gelebilecek tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen ve dayanıklılık açısından da kendisini kanıtlamış baskı beton uygulaması sektörün en çok tercih ettiği uygulama türüdür. Aksaray Baskı Beton aracılığıyla sizler de ihtiyacınıza ve zevkinize göre kaliteli ve dayanıklı zeminlere ulaşabilirsiniz. Baskı beton uygulamalarını aşağıdaki gibi sınıflandırabiliriz.

Baskı Betonda Desenli Kalıp:
Zevkinize ve mekanınızın tarzını yansıtan desenleri kullanarak zeminizi kaplayabilirsiniz. Baskı betonda, Arnavut kaldırımı, tuğla bağlama, balık sırtı, çakıl taşı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, ardavuz, pusula kalıbı, tuğla döşeme, yelpaze gibi birçok çeşit ve tercihinize göre renkle uygulama yaptırabilirsiniz. Bu desenlerle hazırlanan kalıplar aracılığıyla zeminlere uygulama yapılır ve oldukça başarılı bir yöntemdir.

Duvar Baskı Beton Uygulaması:
Sadece yatay zeminler değil dikey zeminlerde de baskı beton uygulaması yapılır. Bahçe duvarları, çitler, kapı- pencere kenarları ve dış cephe kaplamalarında sıklıkla uygulanır.

Endüstriyel Zemin Kaplama Sistemi:
Parlak ve pürüzsüz ve renkli zeminler için tercihe edilen bir baskı beton yöntemidir. Epoksi zemin ve poliüretan zemin kaplama olarak en çok kullanılan iki türü vardır. Özellikle spor salonları, otoparklar ve özellikle yurdışında okul koridorlarında sıkça rastlanan bir uygulamadır. Halk arasında Helikopterli Şap olarak bilinir.

Aksaray Baskı Beton Uygulamasının Özellikleri

Teknolojiye ayak uyduran ve yeniliklere açık bir hizmet anlayışı olan Aksaray Baskı Beton, sizlere kaliteli ve dayanıklı zeminler hazırlar. Hayalini kurduğunuz ve tasarladığınız zeminleri oluşturmak artık çok kolay. Aksaray Baskı Beton tarafından alacağınız hizmetin bazı özellikleri ise şöyledir;
Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik,
Zengin desen ve renk seçim imkanı,
Baskı beton zeminlerde cilalama aşamasına gösterilen özenle daha parlak ve dayanıklı zeminler,
Bozulma, çökme, kayma ya da aşınma durumlarıyla karşılaşmama,
Güleryüzlü, hızlı ve ekonomik hizmet,
Kaliteli işçilikle gözle görünür özgün tasarımlı zeminler,
tercihe göre antik ya da modern görünümlere ulaşma.
Aksaray Baskı Beton’la yukarıda saydığımız ve sayamadığımız birçok hizmete ulaşabilir, özellikle baskı beton işleriniz için firmamızın kalitesini deneyimleyebilirsiniz…

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: