Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Ağrı Baskı Beton

Hızlı, ekonomik ve kaliteli zeminler için uygulanan baskı beton sistemleriyle hizmetinizde olan Ağrı Baskı Beton sizlere zengin seçenek imkanı sunuyor.

Bilinen düz betonlara alternatif olarak uygulanan baskı beton sistemleri istediğiniz tüm zeminlere uygulanarak, zevkinize ve ihtiyacınıza göre kolaylıkla mekanınızın görünümünü değiştirmektedir. Baskı beton sistemi olarak bilinen sitem, 1945’li yıllarda Amerika’daki desenli tuğla yapımından ilham alınarak ve günümüzde teknolojinin yardımıyla hızlı bir şekilde uygulama imkanı bulunan bir desenli beton sistemidir. İstenilen zemin üzerinde sanki tek tek dizilmiş taş görünümü veren sistemle istediğiniz renk, tarz ve desende zeminlere ulaşmanız oldukça kolay.

Ağrı Baskı Beton

Ağrı Baskı Beton

Ağrı Baskı Beton istediğiniz zemin tasarımına göre sizlere hizmet vermektedir. Zengin çeşit seçeneğiyle istediğiniz her türlü zeminde profesyonel ekipleriyle başarılı bir uygulama yapan Ağrı Baskı Beton ile iç ya da dış mekan farketmeksizin kaliteli ve ekonomik hizmete kavuşabilirsiniz. Düz betonlara nazaran hem görsel olarak hem de dayanıklılık bakımından daha avantajlı olan baskı beton sistemleri hızlı uygulanabilir olması ve çabuk kullanım imkanı sağlaması açısından da günümüzde en çok tercih edilen sistemdir.

Ağrı Baskı Beton Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Her türlü zemine uygulama imkanı veren Ağrı Baskı Beton uygulaması bu özelliğinden dolayı birçok alanda kullanılabilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bir sistem olan baskı beton sistemleri park, bahçe, kafe, lokanta, iş yeri, balkon, teras, okul, eğlence mekanları, ortak kullanım alanları, dış cephe ve duvarlar üzerinde kullanılabilen bir zemin kaplama sistemidir. Kaymaz, ve aşınmaz özelliğe sahip baskı beton sistemleriyle uzun ömürlü ve tasarımınıza uygun zeminlere kavuşabilirsiniz.

Ağrı Baskı Beton Nasıl Yapılır?

İç ve dış tüm mekanlarda kullanılabilen baskı beton kolay ve hızlı bir şekilde uygulanır. Ekonomik de olan bu sistemin zemine uygulanma aşamalarını şöyle sıralayabiliriz;

Öncelikle uygulama yapılacak zeminin temizliği yapılmalı. Eski zemin artıkları, bunlar eski beton parçacıkları olabilir ya da taş veya toprak zeminden uzaklaştırılmalı.

Daha sonra zeminin dengesinin sağlanması için dolgu gerekliyse bu işlem yapılmalı. Çukurlar gravürle doldurularak zemin dengesi sağlanmalı.

Yükseklik farklılıkları olan sorunlu bir zeminde çalışılıyorsa tüm tabana dolgu işlemi uygulanabilir. Alt taban dolgusu yapılır.

Diğer yandan Ağrı Baskı Beton tarafından sizlerin zevk ve ihtiyacına göre seçilen baskı beton desenine uygun kalıp seçimi yapılır. Seçilen desene uygun beton kalıplar tespit edilir.
Hazırlanan baskı beton harcı, harç aracı aracılığıyla zemine dökülür.

Baskı beton kalıpları ahşap ya da metal kulplarla bulundukları noktalardan çıkarılır.
Taşlar için 4 inç ölçüsü önemli bir ölçüdür ve bu ölçülere uyulmalıdır.

Seçilen desene sahip baskı beton kalıbı çimento harcı içerisine oturtulur ve bu aşamada yüzdürme işlemi yapılır.
Zeminin son haline kavuşması ve pürüzlerin giderilmesi için süpürme işlemi yapılır.

Ağrı Baskı Betonda Cilanın Önemi

Ağrı Baskı Beton sistemleri sizlere kaliteli bir hizmet sunarken çalışmanın her aşamasında gerekli titizliği göstermektedir. Baskı betonda cilalama işlemi de oldukça önemli bir işlemdir. Tek bileşenli olan baskı beton cilası solvent bazlı akrilik reçine maddesinden elde edilir ve zemine parlaklık vermenin yanı sıra, zemini dış etkenlerden korumak için oldukça önemlidir. Özellikle kış aylarında hava şartlarında dolayı zeminde oluşabilecek aşınmalara karşı yapılan cilalama işlemi dayanıklılığı arttıracaktır.

Ağrı Baskı Beton Uygulama Türleri

Baskı beton uygulamaları tüm zeminlere uygulanabilmektedir. Yatay zeminlerin yanısıra bahçe duvarı, dış çephe gibi dikey zeminlerde de kullanılan ve oldukça başarılı sonuçları olan bir sistemdir. Ağrı Baskı Beton ile ihtiyacınız olan tüm zeminleri zengin renk ve desen seçeneğiyle oluşturabilirsiniz.

Zemin Baskı Sistemleri:
Renkli ve desenli beton olarak da bilinen beton baskı malzemesinin istenilen şekil ve renge göre zemine uygulanmasıdır. Balık sırtı, çakıl taşı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, pusula kalıbı gibi birçok desen seçeneği mevcuttur.

Duvar Baskı Kaplama:
Dikey yüzeylere uygulanan baskı beton uygulamasıdır. Bahçe duvarı, dış cephe, çit ve pencere kenarına yapılan uygulamalar oldukça yaygındır. Genel olarak tuğla bağlama ve granit taş desenleri bu uygulamada tercih edilen desenlerdendir.

Endüstriyel Zemin Kaplama:
Epoksi zemin ve poliüretan zemin oluşturma olarak iki türü vardır. Oldukça pürüzsüz ve parlak zeminler elde etmek için kullanılan baskı beton, zemin kaplama yöntemidir. Spor salonları, okul koridorları, otoparklar gibi alanlarda sıklıkla kullanılır.

Ağrı Baskı Beton Özellikleri

Sizlere güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi hedefleyen Ağrı Baskı Beton mekanlarınızın havasını değiştirecek sistemleriyle hizmetinizdedir. Alanında uzman olan ve birçok baskı beton uygulamasını başarılı bir şekilde uygulayan Ağrı Baskı Beton ile dayanıklı, kaliteli ve özgün zeminlere sahip olabilirsiniz. Ağrı Baskı Beton sizlere aşağıdaki hizmetleri sunar;
Kaliteli ve garantili hizmet,
Kaliteli malzeme ile profesyonel uygulama,
Her türlü zemine zengin desen ve renk seçeneğiyle başarılı uygulama,
Dayanıklılığı arttıran titiz cilalama işlemi,
Zeminde meydana gelebilecek her türlü soruna anında müdehale ve garanti,
Uygun fiyat seçenekleriyle, ekonomik çözümler,
Tecrübeli bie ekiple profesyonel hizmet,
Ağrı Baskı Beton olarak yukarıda saydığımız hizmetler ve daha fazlasıyla, her türlü zemine uygulayabildiğimiz baskı beton desen ve renk seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: