Profesyonel Baskı Beton Hizmeti İçin En Uygun Teklifi Alın.

Adana Baskı Beton

Dünya genelinde son yılların en gözde zemin kaplama sistemleri baskı beton uygulamaları olmaktadır. Ülkemizde de oldukça revaçta olan bu zemin kaplama sistemi Adana baskı beton ekibi tarafından profesyonel olarak uygulanmaktadır. Uygulandığı bütün mekânlara apayrı bir hava katan ve etrafa pozitif enerji yayan baskı beton uygulaması aynı zamanda oldukça da ekonomik olmaktadır. İnsanlar bu uygulamayı birçok özelliği sebebiyle tercih etmektedir. Ancak bu özellikleri arasında bazıları oldukça ön planda olmaktadır.

Ekonomik olması, çok uzun ömürlü olması, estetik bir görünüme sahip olması ve kısa sürede tamamlanması baskı beton uygulamasının en çok tercih edilme sebepleri arasındadır. Burada birçok vatandaşımız kısa sürede tamamlanması kısmından dolayı uygulamayı oldukça kolay ve basit zannetmektedir. Kesinlikle öyle olmayıp, baskı beton uygulamalarının her bir aşaması uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Bu yüzden kesinlikle ehil olmayan kişilere yaptırmayınız. Aksi takdirde büyük bir hayal kırıklığı yaşarsınız.

Adana Baskı Beton

Adana Baskı Beton

Uzun yıllardan beridir Adana baskı beton olarak vatandaşlarımıza garantili hizmet sunmaktayız. Çünkü bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti ve yaptığımız işin kalitesi gelmektedir. Yaptığımız bütün baskı beton uygulamaları ömürlük olmaktadır. Bunun en büyük sebebi elbette ki çalışanlarımızın her birisinin alanında profesyonel kişiler olması gelmektedir. İkinci olarak ise kullandığımız her bir malzeme benzersiz kalitede olmaktadır. Kesinlikle firma olarak sigortasız ve deneyimsiz işçi çalıştırmıyoruz. Böylece bize teslim etmiş olduğunuz işler emin ellerde gerçekleştirilmektedir.

Bu özelliğimiz sayesinde insanlar tarafından en çok tercih edilen firma konumunda olmaktayız. Garantili işçiliğimiz sayesinde hiçbir vatandaşımızı mağdur etmiyor ve yaşanabilecek hemen her tür sorumlulukta bütün masrafları biz üstleniyoruz. Adana baskı beton ile sizde eşsiz görünümlere sahip baskı beton zemin kaplama sistemine kavuşabilirsiniz. Bizlere doğrudan adresimiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi web sitemizde yer alan iletişim adreslerimiz aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Adana Baskı Beton Sağlam Mı?

Özellikle çevrelerinde görerek çok beğendikleri ve hayran kaldıkları bu eşsiz uygulama insanlarımız tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu sebeple birçok kişi firmamıza bu uygulama ile ilgili sorular sormaktadır. Aslında araştırmalarımız neticesinde insanların en çok merak etme sebebi diğer zemin kaplama sistemlerine göre daha ekonomik olan bir uygulama nasıl sağlam olur? Acaba burada insanları bir aldatmaca mı var gibi düşüncelere sahip olmaktadırlar. Oysa bu uygulamayı dünya genelinde en çok tercih edilme yapan özelliği sağlamlığı olmaktadır.

Adana baskı beton sağlam mı diye soran vatandaşlarımıza gönül rahatlığıyla sağlamlığı hakkında garanti verebilmekteyiz. Elbette ki burada zeminin sağlam olması sadece uygulama ile alakalı olmamaktadır. Uygulamayı yapan kişilerin profesyonelliği ve kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça etkili olmaktadır. Bunun yanında gerekli alt yapı çalışmalarının doğru yapılıp yapılmaması dahi baskı beton uygulamalarının kalitesini belirlemektedir. Biz bu noktada zaten vatandaşlarımıza garantili hizmet sağlamaktayız. Çünkü yaptığımız işin kalitesine ve kullandığımız malzemenin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz.

Adana Baskı Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarının olmazsa olmazlarından bir tanesi de uygulamanın yapılacağı mekâna uygun desen seçimi olmaktadır. Yılların birikimine sahip firmamızda sizler için birbirinden farklı ve güzellikte yüzlerce desen bulunmaktadır. Adana baskı beton desenlerinden herhangi birisini hiç zorlanmadan seçecek ve mekânınıza yakıştıracaksınız. Çünkü iyi bir zemin kaplama sisteminin ilk adımı iyi bir desen seçiminden geçmektedir. Seçeceğiniz doğru desenler ile mekânlarınıza ayrı bir estetik görünüm ve hava katacaksınız.

Bakanların dönüp bir kez daha bakacağı ve hayran kalacağı bu eşsiz uygulama için doğru desen seçimi kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bu noktada ister kendiniz desen seçiminde bulunabilirsiniz isterseniz de görevli uzman arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Adana Baskı Beton Renk Seçimi

Hiç şüphesiz desen seçimi kadar renk seçimi de oldukça önemli olmaktadır. Bunu çok iyi bilen Adana baskı beton ekibi olarak müşterilerimiz için özel renk kartelası hazırlamış bulunmaktayız. Bu sayede bütün renkleri bir arada görebilmekte ve mekânlarınız için en uygun olan rengi çok daha kısa sürede ve en doğru şekilde seçebilmektesiniz. Doğru renk seçimi ile uygulama yaptıracağınız mekânlar çok daha şık ve zarif görünecektir. Hatta renk seçimini tek ren olarak da yapmak zorunda değilsiniz. Eğer mekânlarınız için uygunsa birden fazla rengi seçerek farklı renk kombineleri de oluşturabilirsiniz.

Böylece çok daha hoş görüntüler elde edebilmektesiniz. Her biri alanında uzman ekibimiz sayesinde seçmiş olduğunuz renkler hatasız bir şekilde uygulanmaktadır. Renk seçimi noktasında da yine arzu ettiğiniz takdirde görevli arkadaşlarımız yardımcı olabilmektedir. Adana baskı beton uygulamalarımızda çoğunlukta tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi, bej rengi ve beton grisi renklerini kullanmaktayız.

Adana Baskı Beton Uygulama Alanları

Çok geniş bir uygulama alanına sahip olan baskı beton uygulamaları ile istediğiniz her mekâna ayrı bir hava katabilirsiniz. Bunun için sizin hayal etmeniz bizim de uygulamamız yeterli olmaktadır. Çünkü baskı beton uygulaması uygulanmakta olduğu hemen her alanı oldukça şık göstermektedir. Firma olarak özellikle dairelerde koridorlar, balkonlar, teraslar, banyolar, tuvaletler ve mutfaklar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Yine yazlık tarzı yapılarda bahçe duvarları, garaj içleri ve önleri, merdiven önleri, havuzlar ve yürüyüş yolları bizim uygulama alanlarımız arasındadır. Adana baskı beton olarak asıl ün yaptığımız ve tanındığımız alanlar ise kamusal alanlar olmaktadır. Okullar, hastaneler, parklar, süs havuzları, kaldırımlar ve AVM’ler bizim başlıca uygulama alanlarımız arasındadır. Şimdide baskı beton uygulaması nasıl yapılmakta biraz da ondan bahsedelim.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kendi içinde birçok farklı aşamalardan oluşan baskı beton uygulamalarının her bir aşaması profesyonellik ve deneyim gerektirmektedir. Firmamız bu noktada ilk önce bütün müşterilerimizle en baştan bir şeffaflık sözleşmesi imzalamaktadır. Böylece uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğü, maliyeti, ödeme planı, seçilen desen ve renk gibi hemen her detay bu sözleşmeye yazılarak her iki tarafa birer nüsha verilir. Böylece hiç kimse mağdur edilmemiş olur. Şimdi uygulamamızın aşamalarını anlatmaya gelelim.

Adana baskı beton uygulamasında ilk aşama zemin etüdü olmaktadır. Kesinlikle iyi bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Zemin yüzeyinde bulunan hemen her tür zararlı madde arındırılmalı ve yüzey istenildiği gibi olmalıdır.
İkinci olarak ise formların ayarlanması ve yerleştirilmesi gelmektedir. Bu ilk iki aşamanın ayrı bir önemi bulunmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamasında uygun drenaj sıcaklığının sağlanması bu iki aşamaya bağlıdır.
Sırada artık zemin için en önemli madde olan harcın hazırlanması bulunmaktadır. Uzman ekibimiz uygun ölçülerde hazırlanan harcın uygun kıvama gelmesiyle birlikte zemine dökülmesi aşamasına geçmektedir. Harç zemine çok dikkatli bir şekilde uygulanır. Bir yandan harç dökülürken ekiplerde bir yandan harcın bütün yüzeyde boşluk bırakmadan eşit dağılmasına dikkat etmektedir.
Harcın dökülmesinden sonra Adana baskı beton ekiplerimiz şaplama işlemini gerçekleştirirler. Böylece beton yüzeyi pürüzsüz ve parlak bir hale getirilmektedir.
Sırada artık zemin yüzeyine seçilen renklerin ve desenlerin işlenmesi yer almaktadır. Kesinlikle bu aşamaların her birisi profesyonellik gerektirmekte olup sıradan kişiler yapamamaktadırlar.
Son olarak nihai bitirme işlemi uygulanır ve ardından sızdırmazlık özelliği bulunan kür denen bileşik yüzeye sürülür.

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Lütfen Sayfamızı Yıldızlara Tıklayarak Değerlendirin!

En Fazla: / 5. Değerlendirme: